ul. Wileńska 51A lokal 213
  05-200 Wołomin
  NIP: 1251636144

   

  Biuro czynne w godzinach:

  Poniedziałek   10:00 – 18:00
  Wtorek            10:00 – 18:00
  Środa               10:00 – 18:00
  Czwartek         10:00 – 18:00
  Piątek               08:00 – 16:00

   
  Telefon: 22 763 96 26
  lub: 791-666-700

  E-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

  MBank: 57 1140 2004 0000 3302 7587 3398

   

   

  Wielu mogłoby się uczyć od naszej kadry odpowiedzialności i podejścia do dzieci. Posiadane kwalifikacje i doświadczenie sprawiają, iż nie straszne dla nich żadne wyzwania.

  Pasja jaką wkładają w pracę członkowie kadry przekłada się na bezpieczeństwo i dobrą zabawę uczestników. Nasi pracownicy chcą pobudzić u dzieci zamiłowanie do aktywności sportowych, w większości wypadków odnoszą na tym polu sukcesy.

   

  SportoweWyjazdy.PL, to innowacyjny projekt, który ma na celu promować aktywność fizyczną dzieci, młodzież a także osoby dorosłe. Dzięki zajęciom sportowym mamy okazję rozwijać swoje pasje, podnosić swoje umiejętności, a przede wszystkim w zdrowy i radosny sposób spędzać wolny czas!
  Obozy, półkolonie czy wycieczki integracyjne, zielone i białe szkoły, to doskonała okazja aby, zaistnieć w świadomości dzieci, młodzieży oraz ich rodziców czyli osób dorosłych. Poza pakietem usług marketingowych firma otrzyma pakiety uczestnictwa (np. dla pracowników firmy lub partnerów biznesowych. Firma, może także zamieścić swoje logo na koszulkach wszystkich uczestników i dołączyć do elitarnego grona Partnerów SportoweWyjazdy.pl

  Przyłącz się do projektu i zostań Partnerem SportoweWyjazdy.pl

  Zainteresowane ofertą współpracy firmy prosimy o kontakt:
  e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
  tel.: 22 763 96 26

  logo duze

  CZY SĄ PAŃSTWO PEWNI, ŻE WYSYŁAJĄ DZIECKO NA BEZPIECZNY I W PEŁNI PROFESJONALNIE ZORGANIZOWANY WYPOCZYNEK?

  SPORTOWEwyjazdy.PL to doświadczenie i ponad 1500 do tej pory zadowolonych uczestników !

  Jako profesjonalnie organizatorzy wypoczynku na wszystkie pytania poniżej odpowiadamy 3 x TAK ;)

  • Czy organizator obozu zapewnia ubezpieczenie uczestników obozu? TAK
  • Czy organizator obozu zgłosił wyjazd do Kuratorium Oświaty? TAK
  • Czy ośrodek, w którym będą przebywać dzieci działa według zaleceń BHP i PPOŻ? TAK
  • Czy ośrodek, w którym będzie przebywać Państwa dziecko działa według zaleceń sanitarnych?​​ TAK
  • Czy organizator zapewnia transport uczestników do miejsca, w którym będzie odbywał się obóz oraz drogę powrotną? TAK
  • Czy zajęcia będą prowadzone przez wykwalifikowaną kadrę? TAK
  • Czy organizator obozu poza jednostkami treningowymi zapewnia dodatkowe atrakcje i konkursy? TAK
  • Czy będzie wystarczająca liczba jednostek treningowych? co najmniej 2 x dziennie po 1,5 h ! TAK
  • Czy na miejscu znajduje się sala do gier i zabaw? TAK
  • Czy organizator zapewnia sprzęt sportowy? TAK
  • Czy organizator wystawia faktury i zaświadczenia do zakładów pracy? TAK
  • Czy obiekt, w którym będzie obywał się obóz zapewnia węzeł sanitarny w każdym pokoju? TAK
  • Dodatkowo: pamiątkowe niespodzianki dla wszystkich uczestników, zdjęcia i codzienna relacja na FB ! TAK TAK TAK

  ZAPRASZAMY DO KONTAKTU ! wybierz interesujący Cie wyjazd i wyślij formularz zgłoszeniowy ! Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

  ap gool

  Akademia Piłkarska GOOL
  Akademia Piłkarska GOOL powstała w 2010 r. i jako jedna z pierwszych szkółek w Polsce rozpoczęła szkolenie z najmłodszymi zawodnikami. Dziś aktywnie zrzesza ponad 1000 uczestników w 24 lokalizacjach na terenie całego Mazowsza. Młodzi piłkarze szkolą się już od 4 r. ż. a rodzice mają okazję do trenowanie razem z nimi raz w miesiąc podczas zajęć „Aktywny Rodzic”. Szkolenie sportowe łączy się ze wspaniałą zabawą, jest to organizacja zabawowej gry w piłkę, a także najmłodsi tworzą idealne relacje z rówieśnikami. Wykwalifikowana kadra, mająca doskonały kontakt z dziećmi sprawi uśmiech na ich twarzach! Zajęcia te będą idealnym dopełnieniem dnia codziennego. Maluchy już w wieku przedszkolnym będą wdrażane do systematycznych ćwiczeń fizycznych, jak i również preferowały sportowy styl życia
  Więcej na www.ampgool.pl

   

  legia soccer

  Legia Soccer School
  Celem ogólnopolskiego programu „Legia Soccer Schools” jest zabawa poprzez sport oraz edukacja w zakresie trwałego kształtowania prozdrowotnych nawyków wśród dzieci i młodzieży poprzez promocję aktywnego stylu życia w oparciu o trening piłkarski na najwyższym możliwym poziomie poprzez budowanie sieci szkółek piłkarskich w całej Polsce.
  Więcej na www.legiasoccerschools.pl

   

  gkschool

  GK SCHOOL
  GK SCHOOL to przede wszystkim profesjonalna szkoła bramkarska, przeznaczona dla bramkarzy w wieku 2009- 2001 i odbywają się pod nadzorem doświadczonych Trenerów. Na Treningi zapraszamy zawodników, którzy dopiero zaczynają swoją przygodę z Futbolem ale także tych,  którzy już grają w klubach ale pragną podnosić swój poziom sztuki bramkarskiej.
  Dzięki naszej nowoczesnej metodologii szkolenia a także bogatej w sukcesy kadrze Trenerów – będzie dokładać wszelkich starań by wychować przyszłych mistrzów sztuki bramkarskiej!
  Nasi podopieczni trenować będą na profesjonalnym sprzęcie, dostosowanym do umiejętności oraz wieku zawodników. Wyróżniamy się unikalnymi schematami treningu z nastawieniem na harmonijny rozwój podopiecznych – nadrzędnymi elementami każdego treningu są ćwiczenia techniczne oraz koordynacyjne.
  Gwarancją szybkiego rozwoju zawodników jest wysoka jakość prowadzonych zajęć oraz sprawdzona metodologia szkolenia. Poza zaszczepieniem miłości do sportu i piłki nożnej oraz podnoszeniem umiejętności bramkarskich, celem naszych treningów w GOALKEEPER SCHOOL jest właściwe kształtowanie estetyki ruchu dzieci, a także rozwijanie ich sprawności fizycznej.
  Dzięki profesjonalnemu szkoleniu – już od najmłodszych lat, nasi adepci, młodzi bramkarze GK SCHOOL mają szansę zaistnieć na piłkarskiej scenie i zagrać w najlepszych klubach.
  Innowacją na skalę Polski jest dostęp do E-DZIENNIKA – dedykowany każdemu rodzicowi osobno. Dzięki temu oprócz naszej kadry szkoleniowej – także i rodzic będzie mógł widzieć poczynania swojego dziecka.

   

  premier sport

  Premier Sport
  Jesteśmy firmą, której główną inspiracją powstania było promowanie sportu oraz wszelkiej aktywności ruchowej, swą działalność rozpoczynaliśmy od promocji i organizacji różnego rodzaju imprez oraz rozgrywek sportowych. Jesteśmy zespołem młodych, dynamicznych i pełnych pasji ludzi, którzy kochają i żyją sportem. Wszystko to powoduje, że jesteśmy zgrani i tworzymy kolektyw ludzi działających z pasją i pełnym profesjonalizmem.
  Czując satysfakcję czerpaną z pracy i jej wyników, a zarazem ciągły niedosyt i chęć wdrażania w życie innowacyjnych pomysłów, postanowiliśmy wymagać od siebie więcej. Pokazujemy innym jak sport i jego promowanie łączy a nie dzieli ludzi. Promując aktywność fizyczną od najmłodszych lat życia pomagamy spełniać marzenia dzieci ale także ich rodziców!
  Aktualnie firma organizuje wyjazdy Integracyjne, firmowe, Zielone i Białe Szkoły a także urodziny dla najmłodszych. Aktywnie promuję najzdolniejszych sportowców dbając o ich harmonijny rozwój nie tylko fizyczny ale i mentalny. Specjalizuje się w Marketingu Sportowym a także budowanie wizerunku sportowca.
  Więcej na www.premiersport.pl

  © 2017 WyjazdySportowe.PL. All Rights Reserved.  Wykonanie strony ARWAY.waw.pl