Partnerzy

  ap gool

  Akademia Piłkarska GOOL
  Akademia Piłkarska GOOL powstała w 2010 r. i jako jedna z pierwszych szkółek w Polsce rozpoczęła szkolenie z najmłodszymi zawodnikami. Dziś aktywnie zrzesza ponad 1000 uczestników w 24 lokalizacjach na terenie całego Mazowsza. Młodzi piłkarze szkolą się już od 4 r. ż. a rodzice mają okazję do trenowanie razem z nimi raz w miesiąc podczas zajęć „Aktywny Rodzic”. Szkolenie sportowe łączy się ze wspaniałą zabawą, jest to organizacja zabawowej gry w piłkę, a także najmłodsi tworzą idealne relacje z rówieśnikami. Wykwalifikowana kadra, mająca doskonały kontakt z dziećmi sprawi uśmiech na ich twarzach! Zajęcia te będą idealnym dopełnieniem dnia codziennego. Maluchy już w wieku przedszkolnym będą wdrażane do systematycznych ćwiczeń fizycznych, jak i również preferowały sportowy styl życia
  Więcej na www.ampgool.pl

   

  legia soccer

  Legia Soccer School
  Celem ogólnopolskiego programu „Legia Soccer Schools” jest zabawa poprzez sport oraz edukacja w zakresie trwałego kształtowania prozdrowotnych nawyków wśród dzieci i młodzieży poprzez promocję aktywnego stylu życia w oparciu o trening piłkarski na najwyższym możliwym poziomie poprzez budowanie sieci szkółek piłkarskich w całej Polsce.
  Więcej na www.legiasoccerschools.pl

   

  gkschool

  GK SCHOOL
  GK SCHOOL to przede wszystkim profesjonalna szkoła bramkarska, przeznaczona dla bramkarzy w wieku 2009- 2001 i odbywają się pod nadzorem doświadczonych Trenerów. Na Treningi zapraszamy zawodników, którzy dopiero zaczynają swoją przygodę z Futbolem ale także tych,  którzy już grają w klubach ale pragną podnosić swój poziom sztuki bramkarskiej.
  Dzięki naszej nowoczesnej metodologii szkolenia a także bogatej w sukcesy kadrze Trenerów – będzie dokładać wszelkich starań by wychować przyszłych mistrzów sztuki bramkarskiej!
  Nasi podopieczni trenować będą na profesjonalnym sprzęcie, dostosowanym do umiejętności oraz wieku zawodników. Wyróżniamy się unikalnymi schematami treningu z nastawieniem na harmonijny rozwój podopiecznych – nadrzędnymi elementami każdego treningu są ćwiczenia techniczne oraz koordynacyjne.
  Gwarancją szybkiego rozwoju zawodników jest wysoka jakość prowadzonych zajęć oraz sprawdzona metodologia szkolenia. Poza zaszczepieniem miłości do sportu i piłki nożnej oraz podnoszeniem umiejętności bramkarskich, celem naszych treningów w GOALKEEPER SCHOOL jest właściwe kształtowanie estetyki ruchu dzieci, a także rozwijanie ich sprawności fizycznej.
  Dzięki profesjonalnemu szkoleniu – już od najmłodszych lat, nasi adepci, młodzi bramkarze GK SCHOOL mają szansę zaistnieć na piłkarskiej scenie i zagrać w najlepszych klubach.
  Innowacją na skalę Polski jest dostęp do E-DZIENNIKA – dedykowany każdemu rodzicowi osobno. Dzięki temu oprócz naszej kadry szkoleniowej – także i rodzic będzie mógł widzieć poczynania swojego dziecka.

   

  premier sport

  Premier Sport
  Jesteśmy firmą, której główną inspiracją powstania było promowanie sportu oraz wszelkiej aktywności ruchowej, swą działalność rozpoczynaliśmy od promocji i organizacji różnego rodzaju imprez oraz rozgrywek sportowych. Jesteśmy zespołem młodych, dynamicznych i pełnych pasji ludzi, którzy kochają i żyją sportem. Wszystko to powoduje, że jesteśmy zgrani i tworzymy kolektyw ludzi działających z pasją i pełnym profesjonalizmem.
  Czując satysfakcję czerpaną z pracy i jej wyników, a zarazem ciągły niedosyt i chęć wdrażania w życie innowacyjnych pomysłów, postanowiliśmy wymagać od siebie więcej. Pokazujemy innym jak sport i jego promowanie łączy a nie dzieli ludzi. Promując aktywność fizyczną od najmłodszych lat życia pomagamy spełniać marzenia dzieci ale także ich rodziców!
  Aktualnie firma organizuje wyjazdy Integracyjne, firmowe, Zielone i Białe Szkoły a także urodziny dla najmłodszych. Aktywnie promuję najzdolniejszych sportowców dbając o ich harmonijny rozwój nie tylko fizyczny ale i mentalny. Specjalizuje się w Marketingu Sportowym a także budowanie wizerunku sportowca.
  Więcej na www.premiersport.pl

  © 2017 WyjazdySportowe.PL. All Rights Reserved.  Wykonanie strony ARWAY.waw.pl